Bugün : 21 Ekim 2019 | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | RSS | Canlı Yayın | Künye | Üyelik |

        Değerli seyircilerimiz;

        Batman TV yi kurmaya karar verirken daha önce kurmuş olduğumuz karasal yayın yapan bir kanalımızdaki 20 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizin artık uydu üzerinden tüm ülkemizin ve bölgemizin bizi izlemesi için, ilimizin ve bölgemizin daha iyi tanıtımını yapmayı kendimize ilke edindik.

Gönül isterdi ‘ki 20 yıllık emeğimizin boşa gitmeden aynı kanal ile devam etmekti ama bir türlü olmadı.

          Batman TV çatısı altında çok zorlu bir maratondan sonra bu amacımıza ulaşarak artık Batman'lılarında bir televizyonları olsun diye gecemizi gündüzümüze katarak bunu başardık.

          Kanalımızı kurarken isim konusunda çok tartışmalar yaptık, bir çok arkadaşımız artık uydu üzerinden yayın yapacağımız için daha global bir isim kullanmamız gerektiğini ısrar ettiler, ama hepsine hayır dedik; bir Batmanlı olarak, Batman sevdalısı olarak ısrarla Batman isminde karar verirdik.

         Kuracağımız kanalın tüm Batmanlıları kucaklayacak,tüm renk'lerimizi ve farklılıklarımızı ekrana yansıtacak,tüm Batman'lıların kendini izleyecek bir yayın politikası ile ilk başta tüm hemşerilerimiz ve sonra komşu illerimiz sonra bölgemiz ve daha sonra tüm ülkemizdeki halkımıza hizmet etmeyi düstur edindik.

        Programlarımızın çoğunluğunu ilimizin tanıtımı ve her köşesinden haberleri ile doldurmaya çalışacağız, ilçelerimizden başlayarak köy köy dolaşıp, her köşesini ve bucağını gezerek,

Güneydoğunun sıcak insanlarını, gelenek, göreneklerini ekranlara taşımaya çalışacağız. Muhteşem doğamız ve tarihimize sahip çıkarak bunları tanıtmaya çalışacağız, canlı yayın aracımızla her gün ayrı ayrı noktalardan hemşerilerimizin sesini ekrana taşıyacağız.

   Kimliği, fikri, düşüncesi ve rengi ne olursa olsun bir ayırım yapmadan saygı ve sevgi içerisinde kalmak şartı ile herkese ekranlarımızı açık tutacağız.

Batman TV yi kurarken teknolojinin en son versiyonunu kullanarak HD kalitesi ile yayın yapmaktayız, daha önceki TV kanalları MPEG 2 ile yayın yaparak, bizim ise MPEG 4 üzerinden TÜRKSAT 3A uydusundan yayın yapmaktayız, bu yeni teknolojiye ayak uydurulana kadar bizi izlemekte güçlük çeken izleyicilerimiz sadece uydu (Receiver) kutularının HD uyumlu olması gerekmektedir.

    Bu kutuların fiyatları 40 TL ile 100 TL arası değişmektedir,ayrıca bizi yine seyretmek için web sayfamız www.batmantv.com.tr adresinden çok rahat olarak internet üzerinden seyredebilir ve cep telefonlarından ‘da takip edebilirler.

            Çok kıymetli seyircilerimiz;24 saat telefonlarımız ve iletişim araçlarımız hep açık olacaktır, çok değerli fikirleriniz, düşünceleriniz ve öneriler için her zaman dikkate alınarak hep beraber Batman TV’mizin ekranına şekil vermeye çalışacağız.

         Tatbiki en önemlisi sizin desteklerinize ihtiyacımız olacaktır.

Ben ve ekibim adına hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım.

                                                                                                  

                                                                                            Batman TV Yön. Kur. Bşk.

 
İSTATİSTİK BİLGİLER
Tekil (Bugün) 439
Toplam 1021516
En Fazla 22999
Ortalama 545
Üye Sayısı 23
Bugün Üye Olan 0
Tüm Hakları Saklıdır ®2012 BATMAN TV
Ana Sayfa Faydalı Linkler İletişim Künye